خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
1

نمایشگاه نقاشی‌های کودکان مبتلا به سرطان برگزار شد

  • 29 آبان 1399 - 13:26
نمایشگاه نقاشی‌های کودکان مبتلا به سرطان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از دنیای اقتصاد ؛«نمایشگاه نقاشی‌های کودکان مبتلا به سرطان» به مناسبت روز جهانی کودک و با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های اجتماعی ناشی از این بیماری به‌صورت مجازی برگزار می‌شود. این آثار فردا ۳۰ آبان به مدت یک روز در سایت اینترنتی موسسه خیریه محک و […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از دنیای اقتصاد ؛«نمایشگاه نقاشی‌های کودکان مبتلا به سرطان» به مناسبت روز جهانی کودک و با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های اجتماعی ناشی از این بیماری به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

این آثار فردا ۳۰ آبان به مدت یک روز در سایت اینترنتی موسسه خیریه محک و همچنین صفحه اینستاگرامی این موسسه در دسترس هستند.

بهناز آسنگری، مدیر واحد خدمات حمایتی محک ضمن تبریک این روز به تمام کودکان جهان، در خصوص هدف از برگزاری این نمایشگاه گفت: «شیوع کرونا و ملزم بودن رعایت مسائل بهداشتی برای حفظ سلامت همگان سبب شد تا در روز جهانی کودک نمایشگاه مجازی را از آثار کودکانمان، در سراسر کشور برگزار کنیم. نکته قابل ‌توجه این بود که نه تنها فرزندانمان در بیمارستان محک، بلکه تمام کودکانی که در بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی دارای بخش خون و آنکولوژی کودکان سراسر کشور تحت حمایت محک هستند، به این رویداد دعوت شدند و از شهرهای مختلفی در آن مشارکت کردند.»

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب