خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2
ایچنا گزارش می دهد؛

نقش مهم مبلغان وطلاب در کاهش آسیب‌های اجتماعی

  • 18 شهریور 1400 - 18:54
نقش مهم مبلغان وطلاب در کاهش آسیب‌های اجتماعی
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم با تاکید بر گسترش همکاری‌های دفترتبلیغات اسلامی ونیروی انتظامی گفت:طلاب و مبلغان باید به آسیب‌های اجتماعی ولزوم رعایت قوانین بپردازند ومردم را آگاه کنند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، سرهنگ محمدرضا فرح بخش در بازدید از معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ناجا یک مجموعه تعاملی است و برای اینکه بتوانیم امنیت را در جامعه برقرار کنیم باید با دیگر نهادها و سازمان‌ها تعامل و هم اندیشی داشته باشیم و مأموریت‌های خود را با آنها به اشتراک بگذاریم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم با اشاره به زحمات بخش‌های مختلف ناجا افزود: یکی از انتظاراتی که ما از دفتر تبلیغات اسلامی داریم این است که تلاش‌های نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی را با ابزاری که در اختیار دارد به نمایش بگذارد.

وی به برخورد اسلامی و اخلاقی نیروی انتظامی با متهمین جرایم مختلف اشاره کرد و ادامه داد: در تولیدات رسانه‌ای و هنری باید مهربانی و اقتدار پلیس مورد تأکید قرار گیرد.

فرح بخش با بیان اینکه نیروی انتظامی به دنبال پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی است، تصریح کرد: معاونت اجتماعی نوک قله این پیشگیری‌ها است و این کار می‌تواند با تولیدات رسانه‌ای، تولید محتوا، اطلاع رسانی و کارهایی از این دست محقق شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم گفت: طلاب و مبلغان باید در منابر و فضاهای حقیقی و مجازی که در اختیار دارند به آسیب‌های اجتماعی و لزوم رعایت قوانین بپردازند و مردم را آگاه کنند، چرا که گوینده سخن در پذیرش آن مؤثر است.

وی افزود: ارائه آموزش‌های مرتبط با آسیب‌های اجتماعی به کودکان، معرفی و تجلیل از خانواده‌های شهدا، نمایش مأموریت‌های ناجا از جمله کارهایی است که انتظار داریم در تحقق آنها دفتر تبلیغات اسلامی ما را یاری کند.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب