خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
3

نشست مجازی انجمن ادبی راه‌زینه خراسان جنوبی برگزار شد

  • 25 آبان 1399 - 12:07
نشست مجازی انجمن ادبی راه‌زینه خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛با تلاش واحد آفرینش های ادبی اداره کل کانون خراسان جنوبی انجمن ادبی نویسندگان نوجوان کانون استان با حضور عالمه میر شفیعی، نویسنده، منتقد و کارشناس ادبی کانون مازندران تشکیل جلسه داد. همزمان با ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۹ و اولین روز از هفته […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛با تلاش واحد آفرینش های ادبی اداره کل کانون خراسان جنوبی انجمن ادبی نویسندگان نوجوان کانون استان با حضور عالمه میر شفیعی، نویسنده، منتقد و کارشناس ادبی کانون مازندران تشکیل جلسه داد.

همزمان با ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۹ و اولین روز از هفته کتاب و کتاب‌خوانی نشست مجازی انجمن ادبی راه زینه در کانون خراسان جنوبی با حضور عالمه میرشفیعی نویسنده، منتقد و کارشناس ادبی کانون استان مازندران با هدف نقد و بررسی آثار داستان اعضای این انجمن برگزار شد.

شفیعی در این نشست پس از خوانش آثار داستان اعضای نوجوان انجمن به نقد و بررسی آن پرداخت.

بیان ویژگی‌های داستان، ارتباط اجزای یک داستان و نحوه‌ی ارتباط آن با متن، مقدمه و پیوند آن با شروع داستان، شخصیت پردازی اهم مواردی بود که در راهنمایی نویسندگان نوجوان کانون استان توسط میهمان برنامه ارایه شد.

گفتنی است نقد و بررسی آثار کودکان و نوجوانان نویسنده و ارایه آموزش‌های تخصصی از مهم‌ترین فعالیت‌های این انجمن در کانون خراسان جنوبی است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب