نخستین جشنواره تولیدات قرآنی کودک و نوجوان برگزار می‌شود

به گزارشخبرگزاری ایچنا؛ «غلامرضا فرهادی»، گفت: در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه فجر «نخستین جشنواره تولیدات قرآنی کودک و نوجوان» در همدان برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی استان همدان با بیان اینکه حداقل سن شرکت کنندگان در این جشنواره 12 سال است افزود: این جشنواره در رشته‌های شعر، داستان نویسی و بازی سازی برگزار می‌شود.

فرهادی اضافه کرد: آثار ارسالی از سوی شرکت کنندگان باید بدیع بوده و سابقه شرکت در هیچ مسابقه ای را نداشته باشد همچنین، آثار باید در سه سطح مهد کودک، پیش دبستانی و دبستانی اول طراحی شود.

وی ابراز کرد: علامندان به شرکت در رشته بازی سازی می‌توانند بازی طراحی شده را در قالب بازی رایانه ای، نمایش نامه و یا سایر تولیدات آماده و ارسال نمایند، قابل ذکر است ارسال اصل اثر تولید شده در رشته بازی سازی جهت شرکت در جشنواره ضروری است.

فرهادی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه جاری تعیین شده است گفت: ارسال آثار مکتوب با ستفاده از سایت www.masani.ir و یا پیام رسان‌های ایتا، بله و سروش با شماره 09184020114 امکان پذیر است.

 رئیس اداره امور قرآنی استان همدان با اشاره به اینکه به برگزیدگان جوایز ارزنده‌ای اعطا خواهد شد گفت: جوایز نفرات ممتاز در هر رشته به ترتیب، 6 میلیون، 5 میلیون و 4 میلیون ریال خواهد بود./

منبع:شبستان

همچنین ببینید

اکران فیلم «پیشی میشی» در تیرماه

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ احمد احمدی  تهیه کننده فیلم «پیشی میشی» درباره آخرین وضعیت اکران …