خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
1

میخواهم با کودک خود دوست باشم اما چگونه؟

  • 28 بهمن 1398 - 10:42
میخواهم با کودک خود دوست باشم اما چگونه؟

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ رادیو گفت و گو با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید. ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ رادیو گفت و گو با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد تا بیست و هشتم بهمن با بررسی موضوع رفتار دوستانه خانواده با کودکان مخاطبان را همراهی می نماید.

خانم دکتر انیس خوش لهجه(دبیرکل خانه روان شناسان ایران، استاد دانشگاه و دکترای روانشناسی سلامت)، خانم دکتر زینت السادات میرغفوریان(مدرس مهارت های زندگی در دانشگاه تهران) و خانم دکتر فاطمه منتظری(روانشناس، مشاور خانواده و پژوهشگر در حوزه مطالعات زنان) از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت ۱۱ به مدت ۶۰ دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف ۵/۱۰۳ مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است./

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب