خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
3

موفقیت تئاتر «آرزوهای یک موش کور» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  • 06 تیر 1400 - 12:18
موفقیت تئاتر «آرزوهای یک موش کور» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نمایش «آرزوهای یک موش کور» به نویسندگی سعید ابک و کارگردانی وحید نفر در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود. این نمایش در سال ۱۳۹۸ تولید در  کانون پرورش فکری تولید شده است که  شیوع ویروس کرونا اجرا یان را متوقف کرد و پس از مدتی […]

نمایش «آرزوهای یک موش کور» به نویسندگی سعید ابک و کارگردانی وحید نفر در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود.

این نمایش در سال ۱۳۹۸ تولید در  کانون پرورش فکری تولید شده است که  شیوع ویروس کرونا اجرا یان را متوقف کرد و پس از مدتی اکران آن به صورت آنلاین در طرح «نمایش‌نما» در پایگاه اینترنتی کانون ادامه یافت.

 «آرزوهای یک موش کور» تاکنون منتخب شانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان، هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت» و جشنواره فصل امید شده است .

این نمایش اجراهای خود را در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون از سر خواهد گرفت و تمامی شرایط و شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچون کاستن ظرفیت سالن به یک سوم برای حضور کودکان و نوجوانان در سالن‌های مرکز تئاتر را رعایت خواهد کرد.

داستان این نمایش از این قرار است: در یک‌ شب مهتابی، موش کور کوچکی تصمیم می‌گیرد از خانه‌اش در زیرزمین خارج شود و در پی آرزویش که دیدن خورشید است برود. در مسیر خود با حیوانات جنگل روبرو شده و ماجراهای شگفت‌انگیزی برای  موش کور رخ می دهد

این نمایش ویژه کودکان و نوجوانان ۵ تا ۱۲ سال است و نقش آفرینان آن  خالق استواری، سعید ابک، علی باروتی و هدیه حاج‌طاهری هستند.

در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری واقع در بوستان لاله تهران می توانید همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹:۱۵  این نمایش را ببینید.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب