خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
2

مصایب برنامه شاد برای دانش آموز ۹ ساله

  • 22 آبان 1399 - 13:41
مصایب برنامه شاد برای دانش آموز ۹ ساله

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛خبری در فضای مجازی مبنی بر سقوط یک نوجوان ۹ ساله در روستای رومشتیک قاین منتشر شده است که برای دسترسی به اینترنت به بالای کوه رفت و باعث سقوط او از کوه شد. مصطفی دانش آموز ۹ ساله اهل روستای رومشتیک قاین است که ساعت ۱۴ برای دسترسی به اینترنت […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛خبری در فضای مجازی مبنی بر سقوط یک نوجوان ۹ ساله در روستای رومشتیک قاین منتشر شده است که برای دسترسی به اینترنت به بالای کوه رفت و باعث سقوط او از کوه شد.

مصطفی دانش آموز ۹ ساله اهل روستای رومشتیک قاین است که ساعت ۱۴ برای دسترسی به اینترنت و پیگیری دروس از برنامه شاد مجبور به بالا رفتن از کوه شد و سقوط کرد.

دوست مصطفی می گوید : همراه مصطفی به بالای کوه رفتیم تا درسهایمان را بخوانیم و مصطفی سقوط کرد.

پدر مصطفی گفت : به بالای کوه نرسیده زیرپایش خالی می شود ، سرخورده و به پایین پرت می شود و این سقوط منجر به شکستن سر مصطفی و زخمی شدن صورتش شد.

دوست دیگر این دانش آموز بیان کرد: در روستا اینترنت ضعیف است و نمی توانیم به شبکه شاد وصل شویم و مجبوریم برای بررسی تکالیفمان از کوه بالا برویم و آنجا اینترنت در دسترس مان قرار می گیرد و این برای ما مشکل است.

پدر ۲ دانش آموز دیگر این روستا می گویند : روستای ما ۴۴ دانش آموز دبستانی و ۲۵ دانش آموز دوره متوسطه دارد که به دلیل نداشتن آنتن دهی مناسب، بچه ها مجبورند بالای تپه بروند ، از مسئولین تقاضا دارم تا این مشکل را رفع کنند.

او ادامه داد : دانش آموزان برای دسترسی به اینترنت مجبورند یا به بالای کوه بروند و یا به شهر قاین یا روستاهای اطراف مراجعه کنند تا از درس و مدرسه عقب نمانند درصورتیکه این رفت و آمد هم برای بچه ها و هم خانواده ها مشکل است.

افروزی رئیس شورای روستای رومشتیک هم ضعیف بودن اینترنت را در این روستا تایید کرد و گفت : تلفن در روستای رومشتیک بیسیمی است و نمی توانند به اینترنت ثابت متصل شوند.

او افزود : الان فصل پاییز است و هوا برای بالارفتن از تپه مناسب است ولی در زمستان با وجود لایه یک متری برف دانش آموزان چطور باید به اینترنت وصل شوند؟

همه اهالی روستا از نبود اینترنت گلایه داشتند و از اینکه فرزندانشان باید از تپه بالاروند تا بتوانند به اینترنت وصل شوند اعتراض داشتند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب