خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
1

مشکل نفر ۷ کنکور ریاضی برای شرکت در کلاس های آنلاین

  • 25 آبان 1399 - 15:09
مشکل نفر ۷ کنکور ریاضی برای شرکت در کلاس های آنلاین

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از خبرآنلاین ؛تعجب نکنید این تصویر جوانی سرخوش در حال سلفی گرفتن نیست؛ بلکه عکس نفر ۷ کنکور ریاضی امسال است که برای شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه سوار بر بشکه بر پشت بام خانه دنبال نت می گردد! او محمد تسلیمی نخبه استان فارسی و دانشجوی مهندسی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از خبرآنلاین ؛تعجب نکنید این تصویر جوانی سرخوش در حال سلفی گرفتن نیست؛ بلکه عکس نفر ۷ کنکور ریاضی امسال است که برای شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه سوار بر بشکه بر پشت بام خانه دنبال نت می گردد!

او محمد تسلیمی نخبه استان فارسی و دانشجوی مهندسی برق ورودی ۹۹ دانشگاه صنعتی شریف ساکن محله جلیل آباد خاوران از توابع جهرم است که وعده های سال و ماه گذشته مسئولین او را برای شرکت در کلاس های درس به دردسر انداخته.

علیرضا شریفی عضو شورای شهر خاوران در خصوص مشکل آنتن دهی تلفن همراه در محله جلیل آباد و هاشمیه خاوران به خبرنگار ما گفت : مراجعات و درخواست های مکرر شورای شهر در سه سال اخیر برای ایجاد پوشش شبکه اینترنت ایرانسل و همراه اول در محله جلیل آباد و شهرک هاشمیه از زمان مهندس روزگار مدیرکل سابق مخابرات تا کنون که مهندس ایزدی عهده دار این پست شده اند فایده ای جز وعده و وعید و امروز و فرداکردن نداشته است.

وی افزود : مطالعات فنی و نقطه یابی هم انجام شده و در بازدید های حضوری قولهای بسیار داده اند و متاسفانه فراموش شده است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب