مشارکت 130 هزار دانش آموز گلستانی در المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش گنبدکاووس،مراسم متمرکز افتتاح ششمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای دانش‌آموزان دختر و پسر استان گلستان به همراه مراسم تجلیل از دانش‌آموزان مدال‌آور، مربیان و سرپرستان این استان، اعزامی به مسابقات کشوری در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

 این مراسم ورزشی در مجموعه ورزشی سالن تختی شهر گنبدکاووس و با حضور دبیر فدراسیون ورزش دانش‌آموزی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش گلستان و نیز فرماندار ویژه و مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس و برخی مسوولان این شهرستان برگزار شد.

احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در این مراسم گفت: امسال این المپیاد ورزشی براساس سهمیه ابلاغی وزارت آموزش و پرورش با شرکت ۱۳۰ هزار دانش‌آموز دختر و پسر و در ۱۰ تا ۱۲ رشته در بیشتر مدارس استان برگزار می‌شود.

احسان گوهری‌راد در ادامه افزود: سال گذشته ۱۳۰ نفر از دانش‌آموزان گلستان به صورت انفرادی و تیمی در مرحله کشوری المپیاد ورزشی شرکت کردند که حاصل آن کسب ۲۷ مدال رنگارنگ بود که امروز از آنها تجلیل می‌شود.

کمال‌الدین نظرنژاد معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز در این مراسم گفت که از مجموع هفت مدال طلای کسب شده توسط دانش آموزان گلستانی در مسابقات کشوری، پنج مدال طلا توسط دانش‌آموزان این شهرستان کسب شد و امسال نیز المپیاد ورزشی دانش‌آموزی در گنبدکاووس با شرکت ۲۴ هزار نفر در ۲۶۰ مدرسه درحال برگزاری است.

همچنین ببینید

نمایش چهار انیمیشن ایرانی در برزیل

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از دنیای سینما ؛چهار فیلم انیمیشن از سینمای ایران …