خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

مسابقه طراحی شخصیت‌های سلولی

  • 06 آبان 1400 - 12:14
مسابقه طراحی شخصیت‌های سلولی
مرکز آموزشی سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در راستای آشنایی و معرفی انواع سلول‌های گیاهی، جانوری و بنیادی به کودکان و نوجوانان، مسابقه طراحی شخصیت را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مرکز آموزشی سلول‌های بنیادی برای همه (پژوهشگاه رویان) به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود و در راستای آشنایی و معرفی انواع سلول‌های گیاهی، جانوری و بنیادی به کودکان و نوجوانان، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی شخصیت می‌نماید. این شخصیت (کاراکتر) می‌بایست نوآورانه، خلاق و بیانگر شخصیت سلول مورد نظر باشد.

شخصیت (کاراکتر) طراحی‌شده باید مربوط به این نوع از سلول‌ها شامل: سلول بنیادی (جایزه ویژه)؛ سلول گیاهی؛ سلول عصبی؛ سلول چربی؛ سلول کبدی؛ سلول ماهیچه؛ سلول پوست؛ سلول‌های سیستم ایمنی؛ سلول‌های خونی؛ سلول اپیتلیال؛ اسپرم و تخمک؛ ویروس؛ باکتری؛ قارچ باشد.

محدودیتی در انتخاب نوع و تعداد تصاویر ارسالی برای هر فرد و همچنین، محدودیت سنی برای شرکت‌کنندگان وجود ندارد. محدودیتی در فرمت آثار ارسالی (دیجیتال یا غیردیجیتال) وجود ندارد و مالکیت معنوی کارکتر برای صاحب اثر محفوظ خواهد بود. حجم تصاویر ارسالی نیز می‌بایست زیر ۱۰ مگابایت باشد.

مهلت ارسال آثار تا ۱۳ آبان ۱۴۰۰ تعیین شده است. از آثار برگزیده با اهداء جایزه نقدی و لوح تقدیر طی مراسمی‌ تجلیل خواهد شد. علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را از طریق این لینک ارسال کرده و یا به وب‌سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان (www.royan-edu.ir) مراجعه نمایند.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب