خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
3

مسابقات دوچرخه سواری انتخابی قهرمانی نوجوانان همدان

  • 12 تیر 1400 - 11:52
مسابقات دوچرخه سواری انتخابی قهرمانی نوجوانان همدان

به گزارش ایچنا به نقل ازایسنا/همدان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان از قهرمانی همدانی‌ها در تمام رده‌های سنی مسابقات انتخابی قهرمانی استعدادهای برتر نوجوان استان خبر داد. رامین تاج‌بخشیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقه انتخابی قهرمانی استعدادهای برتر نوجوان استان همدان روز جمعه ۱۱ تیرماه با شرکت ۵۰ ورزشکار در انتهای بلوار جوان […]

به گزارش ایچنا به نقل ازایسنا/همدان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان از قهرمانی همدانی‌ها در تمام رده‌های سنی مسابقات انتخابی قهرمانی استعدادهای برتر نوجوان استان خبر داد.

رامین تاج‌بخشیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقه انتخابی قهرمانی استعدادهای برتر نوجوان استان همدان روز جمعه ۱۱ تیرماه با شرکت ۵۰ ورزشکار در انتهای بلوار جوان همدان برگزار شد.

تاج‌بخشیان تصریح کرد: ۳۰ ورزشکار آقا و ۲۰ ورزشکار خانم در سنین ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال از سراسر استان همدان در این مسابقات حضور داشتند.

وی در رابطه با نفرات برتر این مسابقات بیان کرد: توحید رحمانی در رده سنی ۱۵ سال، محمدرضا عظیمیان در رده سنی ۱۴ سال و محمدباقر خاکپور در رده سنی ۱۳ سال موفق به کسب رتبه اول این مسابقات در بخش آقایان شدند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان ادامه داد: سبا صالحی در رده سنی ۱۵ سال، پونه قلی‌پور در رده سنی ۱۴ سال و مریم عظیمی در رده سنی ۱۳ سال موفق به کسب رتبه اول این مسابقات در قسمت خانم‌ها شدند.

تاج‌بخشیان خاطرنشان کرد: نفرات اول تمامی رده‌های سنی در قسمت خانم‌ها و آقایان از شهر همدان بودند و منتخبین این مسابقه به آکادمی ملی المپیک معرفی و در بهمن‌ماه سال‌جاری به مسابقات قهرمانی کشور در  تبریز اعزام خواهند شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب