خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
1

مسئولان مسئول تامین کتاب های مورد نیاز کودکان و نوجوانان

  • 26 آبان 1399 - 11:54
مسئولان مسئول تامین کتاب های مورد نیاز کودکان و نوجوانان

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛سفیر نوجوان کتاب استان سمنان از مسوولان خواست تا با تامین کتاب های مورد نیاز نوجوانان و کودکان زمینه ارتباط آنان را با کتاب را فراهم کنند. یوسف رضایی روز یکشنبه در مراسم رونمایی از طرحهای مرتبط با پایتخت کتاب در سمنان با تاکید بر اینکه کتاب باید بخشی مهمی از […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛سفیر نوجوان کتاب استان سمنان از مسوولان خواست تا با تامین کتاب های مورد نیاز نوجوانان و کودکان زمینه ارتباط آنان را با کتاب را فراهم کنند.

یوسف رضایی روز یکشنبه در مراسم رونمایی از طرحهای مرتبط با پایتخت کتاب در سمنان با تاکید بر اینکه کتاب باید بخشی مهمی از زندگی انسانها را تشکیل دهد گفت: مسوولان باید در این زمینه با تامین کتاب از کودکان و نوجوانان بیشتر حمایت کنند.

وی با تبریک هفته کتاب به اهمیت مطالعه و انس با کتاب اشاره و تاکید کرد: همه انسانها یک بار زندگی می کنند اما افرادی که با کتاب انس دارند و اهل مطالعه هستند بیش از یک بار زندگی می کنند.

یوسف رضایی که عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است به دلیل انس زیاد با کتاب و همچنین نویسندگی کتاب از وی به عنوان سفیر نوجوان کتاب استان سمنان یاد می شود و در این مراسم وی با این عنوان معرفی شد.

این نوجوان علاقه مند کتاب و کتابخوانی رکورد تازه ای در کتاب خواندن بر جای گذاشته به طوریکه گفته می شود طرف دو سال ۴۵۰ جلد کتاب مطالعه کرده است.

اظهارات و مهارت و یادگیری این نوجوان در بیان مطالب خود در این مراسم بشدت مورد توجه و تحسین مسوولان حاضر در این مراسم از جمله فرماندار سمنان، رییس دانشگاه سمنان، مدیران کل فرهنگی و اجتماعی استانداری و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان قرار گرفت.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب