خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
2

مرگ کودک یک ساله به دلیل سهل انگاری!

  • 29 آبان 1399 - 13:56
مرگ کودک یک ساله به دلیل سهل انگاری!

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مادری ۲۸ ساله پسر یک ساله خود را آنقدر گرسنه گذاشت تا او مرد، سپس ویدئوی گریه کردن خود را در فیسبوک منتشر کرد. مادری با پسر یک ساله خود آنقدر بدرفتاری کرده و او را گرسنه نگه داشت تا در نهایت به مرگ وحشتناک این کودک ختم شد، سپس ویدئوی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مادری ۲۸ ساله پسر یک ساله خود را آنقدر گرسنه گذاشت تا او مرد، سپس ویدئوی گریه کردن خود را در فیسبوک منتشر کرد.

مادری با پسر یک ساله خود آنقدر بدرفتاری کرده و او را گرسنه نگه داشت تا در نهایت به مرگ وحشتناک این کودک ختم شد، سپس ویدئوی گریه‌ و زاری خود را در فیسبوک منتشر کرد. تونیکا ویلی ۲۸ ساله مادر این کودک یک ساله، نهایت بی رحمی را در حق کودک خود انجام داد و این کودک بی گناه که هیچ کاری از او ساخته نبود را بی‌رحمانه مجازات کرد.

روزی که ویلی دستگیر شد پستی در فیسبوک منتشر کرد و نوشت: خدای من، من بسیار دلتنگ کودک هستم. گزاراش‌های کالبد شکافی نشان می‌دهد این کودک مدت طولانی گرسنه بوده است طوری که دچار سوء تغذیه شده است. این کودک پس از انتقال به بیمارستان یک ساعت بعد درگذشت. پزشکی قانونی علت مرگ را سوءتغذیه اعلام کرد و قاضی پرونده اشد مجازات را برای این مادر تعیین کرد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب