مراسم افتتاحیه مردمی جشنواره بیست وششم، همزمان با جشن آغاز امامت حضرت مهدی(عج)/عمو مهربان، عمو حمید و خاله رویا مجریان برنامه افتتاحیه جشنواره

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، مراسم افتتاحیه جشنواره از میدان آرامگاه بوعلی سینا، ابتدای پیاده راه بوعلی سینا به سمت میدان امام خمینی (ره) با حضور هفت گروه هنری و عروسکی و همراه با موسیقی های شاد و مفرح برگزار می شود.
در این مراسم پنج عروسک غول پیکر با شخصیت های مختلف، گروه نقره ای تنان، عروسک های تن پوش، چوب پاها، گروه دلقک ها و عروسک های دستی با شخصیت های مورد علاقه کودکان در مسیر پیاده راه بوعلی سینا برای کودکان اجرای برنامه خواهند داشت.
در طول مراسم افتتاحیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، بادکنک های رنگارنگ، پرچم های رنگی و دیگر اقلام فرهنگی به کودکان اهدا می شود.
همچنین در میدان امام خمینی (ره)، خاله رویا، عمو مهربان و عمو حمید بر روی تریلی سیار تئاتر برای کودکان و نوجوانان حاضر در مراسم افتتاحیه برنامه هایی شاد و متنوع همراه با موسیقی اجرا می کند.
قسمت دوم برنامه های مراسم افتتاحیه بعد از اقامه فریضه نماز جماعت در امامزاده شاهزاده حسین(ع)، برگزار می شود.
ادامه مراسم افتتاحیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، اجرای نمایش «تنها یک زمین داریم» به کارگردانی حمیدرضا اردلان و با حضور ۷۰ عروسک‌ غول‌پیکر خواهد بود.
بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ در همدان برگزار می شود./
منبع: فرهنگ

همچنین ببینید

از پوستر جشنواره ملی شهر کودک و نوجوان رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مراسم بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در …