مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز ملی دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ حسینعلی سلطانی مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز ملی دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

«وقتی در سیزدهم آبان سال ۱۳۴۳ طاغوتیان توهم تبعید حضرت امام را در سر می‌پروراندند، ندای «هَیهَات مِنَّ الذِّلَه» فقیه زمان خود را نشنیدند و این خود آغازی بود بر نهضتی که رهبرش این روز را «انقلاب دوم» نام گذاری کرد.

شهادت دانش آموزان در سیزدهم آبان سال ۱۳۵۷ نیز نشان از فریاد امتی در مقابل ناعدالتی، زورگویی و حاکی از استکبار ستیزی با تأسی از رهنمود‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی و جد بزرگوارش حضرت امام حسین (ع) بود.

از طرفی تسخیر لانه جاسوسی در سیزدهم آبان ماه ۱۳۵۸ روز تجلی استقامت، پایداری، ایمان و مبارزه با استکبار و زیاده خواهی مستکبران برای مظلومان و ستمدیدگان جهان است.

فرا رسیدن یوم‌الله سیزدهم آبان را به همه مردم استان، به ویژه به دانش آموزان و دانشجویان گرانقدر در استان تبریک و تهنیت گفته و از همه اقشار جامعه دعوت می‌کنم در آیین مقدس این روز به صورت پرشور، شرکت کرده تا ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و لبیک به ندای روحانی مقام عظمای ولایت، اقتدار ایمان در قلب‌های خود و اقتدار نظام مقدس اسلامی را بار دیگر به جهانیان اثبات کنیم.»/

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

با اقدام به موقع ماموران پلیس راهور، جان کودک زاهدانی نجات یافت

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اقدام به موقع ماموران پلیس راهور شهر زاهدان مانع از غرق شدن …