خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
2

مجموعه “شعر ما” ویژه نوجوانان منتشر شد

  • 10 تیر 1400 - 12:15
مجموعه “شعر ما” ویژه نوجوانان منتشر شد

به همت فاطمه سالاروند در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب «گزیده شعر سیدعلی میرافضلی» از مجموعه شعر ما به چاپ رسیده است. مجموعه «شعر ما» ویژه نوجوانان بالای پانزده سال است و نوجوانان خلاق، صاحب ذوق و دوست‌دار ادبیات را با اشعار یکی از شاعران سرشناس معاصر آشنا می‌کند. در واقع این مجموعه […]

به همت فاطمه سالاروند در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب «گزیده شعر سیدعلی میرافضلی» از مجموعه شعر ما به چاپ رسیده است.

مجموعه «شعر ما» ویژه نوجوانان بالای پانزده سال است و نوجوانان خلاق، صاحب ذوق و دوست‌دار ادبیات را با اشعار یکی از شاعران سرشناس معاصر آشنا می‌کند. در واقع این مجموعه بیش و پیش از آنکه حاصل طراحی و برنامه‌ریزی دست اندکاران تولید کتاب‌های ویژه نوجوانان باشد، حاصل رفتار نوجوانان اهل شعر و کتاب امروز ایرانی با شعر است. بنابراین انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به منظور پاسخگویی به نیاز نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات، این مجموعه را تدوین کرده است تا دانش و بینش فرهنگی و ادبی آنها را بیش از پیش بارور کند.

اولین شعر از گزیده سیدعلی میرافضلی با «نیایش» آغاز شده است، همان رسمی که در گذشته نیز باب بود و امروزه کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب