نشریه قلک هفت ساله شد
نشریه "قلک" که با هدف آموزش سبک زندگی و اقتصاد به کودکان منتشر می شود. ماهنامه ای پویا و خلاق است که با طرح داستان های مختلف مباحث آموزشی خود را ارائه می دهد.

ماهنامه “قلک” هشتاد و چهارماهه شد.

نشریه “قلک”  هشتاد و چهارمین ماهنامه خود را منتشر کرد

با آغاز تیرماه 1400 نشریه “قلک” با انتشار هشتاد و چهارمین ماهنامه خود به هفت سالگی پا نهاد. آموزش سبک زندگی و مفاهیم اقتصادی مبحثی است که در این نشریه با کمک متخصصان، نویسندگان، تصویرگران، روانشناسان و اقتصاددانان کودک برای سنین 3 تا 7 سال به نگارش درآمده است. نخستین نشریه ای که قصد دارد با داستان های کودکانه، سنین 3 تا 7 سال را با شیوه درست زندگی مانوس کند و برای زندگی آتی خود آماده سازد. در این شماره کودکان با دو شخصیت خرگوش داستان همراه می شوند تا با فرهنگ مردم هند آشنا شوند. پدر و پسری بنام “چمور” کودکان را با خود به بانک می برند تا نحوه پس انداز کردن، خرید کردن و کارکرد بانک را بشناسند. اشعار، داستان های مختلف کودکانه و اخبار که همگی با تصویرگری های خلاق همراه است، مطالب این شماره از ماهنامه “قلک” را شامل می شود.

تصاویر روی جلد هشتاد و چهارمین ماه بسیار هوشمندانه، خبر از تولد نویسنده و خلبان فرانسوی،خالق داستان “شازده کوچولو” آنتوان دوسنت اگزوپری می دهد.

همچنین ببینید

آیا پسران عملکرد ورزشی بهتری نسبت به دختران دارند؟

 نتایج تحقیقات دانشگاه میشیگان آمریکا نشان داد که کلیشه‌های جنسیتی و استانداردهای دوگانه در مواردی …