خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
0
ایچنا گزارش می دهد؛

لزوم برنامه‌ریزی آموزشی برای دوران پساکرونا

  • 14 آذر 1400 - 11:30
لزوم برنامه‌ریزی آموزشی برای دوران پساکرونا
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به زیست بوم جدید آموزشی که بیش از ۲۰ ماه است وارد آن شده‌ایم گفت: نقش همه ما در این زیست بوم جدید تفاوت پیدا کرده و امیدواریم برای دوران پساکرونا نیز شاهد برنامه ریزی‌های خوبی باشیم، زیرا اثرات و تبعات کرونا خودش را در سال‌های بعد نمایان می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، عبدالرضا فولادوند در همایش روز جهانی معلولان که در مجتمع نابینایان شهید محبی برگزار شد با بیان اینکه نیروی انسانی جوامع از مهترین سرمایه‌ها محسوب می‌شوند که ما بسیار دیر به این گنجینه ارزشمند توجه کردیم گفت: نیروی انسانی گنجینه‌ای است که در نبود سرمایه‌های دیگر می‌تواند سرمایه آفرینی و ارزش آفرینی کند.

وی افزود: معلولان از مستعدترین نیروهای انسانی هستند که برای تعلیم و تربیت آنها سازمان آموزش و پرورش استثنایی ایجاد و سال‌هاست که فعالیت می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به زیست بوم جدید آموزشی که بیش از ۲۰ ماه است وارد آن شده‌ایم گفت: نقش‌های ما در این زیست بوم جدید تفاوت پیدا کرده و امیدواریم برای دوران پساکرونا نیز در این سازمان شاهد برنامه ریزی‌های خوبی باشیم، زیرا اثرات و تبعات کرونا خودش را در سال های بعد نمایان می‌کند.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب