“کتاب ستاره غرب” زندگی نامه نوجوان ترین فعال فرهنگی کشور رونمایی می‌شود‌

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ “کتاب ستاره غرب” زندگی نامه مهرشاد سهیلی نوجوان ترین فعال فرهنگی کشور با حضور آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) رونمایی می شود.

با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند: “آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی خود جوش و تمیز است” اکنون در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی در راستای اهتمام به منویات حضرت آیت الله خامنه ی (دامت برکاته)  کتاب ستاره ی از غرب ، مجموعه ای از فعالیت ها و زندگی نامه نوجوانترین فعال فرهنگی کشور مهرشاد سهیلی با نویسندگی نعمت الله دوودیان و خبرگزاری ایرنا جمع آوری و چاپ شده است.

مراسم رونمایی این کتاب توسط حضرت آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) برگزار می شود، این مراسم روز پنج شنبه 24 بهمن ماه از ساعت 9/40 دقیقه صبح در سالن جلسات موسسه امام خمینی(ره) برگزار می شود.

مهرشاد سهیلی نوجوان 15 ساله اهل روستای موسیان شهرستان دهلران استان ایلام است که ریاست موسسه حضرت مهدی(عج) بر عهده وی است.

موسسه حضرت مهدی(ع) در زمینهٔ موضوعات فرهنگی و اعزام مبلغ و کمک به نیازمندان فعالیت می‌کند، مراجع عظام تقلید نیز از فعالیت‌های فرهنگی این موسسه تقدیر کردند.

 

منبع: تسنیم

همچنین ببینید

اجرای طرح ملی شنبه های کتاب در مساجد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛ناهیدی فرد گفت: اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، منجر …