خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
6

قلم زرین نوزدهمین جشنواره را نویسنده یزدی به خود اختصاص داد

  • 06 تیر 1400 - 10:00
قلم زرین نوزدهمین جشنواره را نویسنده یزدی به خود اختصاص داد

به نقل از ایسنا/یزد رئیس حوزه هنری یزد اسامی نامزدهای بخش داستان دو گروه بزرگسال و کودک و نوجوان نوزدهمین جایزه قلم زرین را اعلام کرد. رمان «حام» نوشته «جلال توکلی» نویسنده و پژوهشگر یزدی در میان نامزدهای بخش بزرگسال این جشنواره حضور دارد. «محمدصادق کوچک‌زاده» در تکمیل این خبر اظهار کرد: این اثر به […]

به نقل از ایسنا/یزد رئیس حوزه هنری یزد اسامی نامزدهای بخش داستان دو گروه بزرگسال و کودک و نوجوان نوزدهمین جایزه قلم زرین را اعلام کرد. رمان «حام» نوشته «جلال توکلی» نویسنده و پژوهشگر یزدی در میان نامزدهای بخش بزرگسال این جشنواره حضور دارد.

«محمدصادق کوچک‌زاده» در تکمیل این خبر اظهار کرد: این اثر به افشای ماهیت شیطانی، تروریستی و جنون‌آمیز دولت و ارتش آمریکا می‌پردازد.

به گفته وی، این کتاب به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری یزد در ۴۰۴ صفحه و قطع رقعی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

رئیس حوزه هنری یزد با بیان این که نویسنده با تحقیق و پژوهش گوشه‌هایی از حقیقت اهریمنی و هویت پلید و شیطانی ارتش اشغالگر و تروریست آمریکا در عراق را در این کتاب آشکار کرده، اظهار کرد: مخاطب با مطالعه آن به برنامه‌ها و طرح‌های شوم نظام سلطه و مدعیان حقوق بشر در جهان بویژه خاورمیانه پی می‌برد.

در این جشنواره شش اثر نامزد دریافت بهترین داستان بزرگسال نوزدهمین جایزه قلم زرین شدند. همچنین رئیس حوزه هنری گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی، حفظ ارزش‌های والای اخلاقی دینی و رشد و شناسایی ادبیات هدفمند و ارزش‌مدار از جمله اهداف این جشنواره است.

برگزیدگان نوزدهمین دوره جایزه قلم زرین، همزمان با «روز قلم» یعنی ۱۴ تیرماه معرفی خواهند شد. مراسم معرفی در کتابخانه مرکزی نهاد کتابخانه‌ها تهران خواهد بود.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب