قرارگرفتن14میلیون دانش آموز تحت پوشش بیمه حوادث

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، غلامرضا حیدری کرد زنگنه صبح امروز در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی دبستان شاهد شهید رحیمی بیرجند، اظهار کرد: جامعه ی فرهنگیان کشور از کلیه ی خدمات بیمه ای  بیمه ی معلم نظیر بیمه ی مسئولیت، عمر، شخص ثالت، سرمایه گذاری و حوادث گروهی برخوردار می باشند.

وی با اشاره به برخورداری فرهنگیان استان از خدمات بیمه گری، تصریح کرد: در سال گذشته 85 درصد خسارات ناشی از حوادث و بیمه ی عمر به دانش آموزان و فرهنگیان استان پرداخت شده است.

رئیس هیئت مدیره ی شرکت بیمه ی معلم اضافه کرد: شرکت بیمه معلم بر اساس سند استراتژیک تدوین شده، مصمم است تا پایان سال 1400 در بین 5 شرکت برتر صنعت بیمه قرار گیرد. مسلماً این مهم با مدیریت ریسک، موفقیت در فضای کسب و کار، برنامه‌ریزی، اصول و قواعد حرفه‌ای قابل دستیابی است.

حیدری کرد زنگنه با بیان این که شرکت بیمه ی معلم در حال حاضر دارای 64 شعبه و باجه در سراسر کشور، مناطق آزاد و کشور عراق دارد، خاطر نشان کرد: در صورت بروز هر نوع حادثه ای که جنبه ناگهانی و ناشی از یک عامل خارجی باشد و قصد و اراده بیمه شده در بروز آن دخالتی نداشته باشد ، چنانچه بیمه شده دچار فوت، نقص عضو یا از کارافتادگی دائم جزیی یا کلی و یا هزینه پزشکی شود، دانش آموز یا خانواده وی می تواند با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم نسبت به دریافت خسارت اقدام کنند./

همچنین ببینید

با اقدام به موقع ماموران پلیس راهور، جان کودک زاهدانی نجات یافت

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اقدام به موقع ماموران پلیس راهور شهر زاهدان مانع از غرق شدن …