خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
2

فیلم شهر یزد یکی از سه فیلم برتر در جشنواره کودک

  • 29 آبان 1399 - 12:04
فیلم شهر یزد یکی از سه فیلم برتر در جشنواره کودک

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد گفت: شهر یزد در اولین حضور خود در جشنواره فیلم کودک شهرهای میراث جهانی توانست یکی از سه فیلم برتر جهانی را به خود اختصاص دهد. عباس ملازینلی معاون فرهنگی شهرداری یزد و رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با اظهار خرسندی از اینکه شهر […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد گفت: شهر یزد در اولین حضور خود در جشنواره فیلم کودک شهرهای میراث جهانی توانست یکی از سه فیلم برتر جهانی را به خود اختصاص دهد.

عباس ملازینلی معاون فرهنگی شهرداری یزد و رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با اظهار خرسندی از اینکه شهر یزد در اولین حضور خود در جشنواره فیلم کودک شهرهای میراث جهانی توانست یکی از سه فیلم برتر جهانی را به خود اختصاص دهد، خاطرنشان کرد: این موفقیت نشان از استعداد بالای کودکان و نوجوانان شهر ما دارد که این بسیار ارزشمند است و اگر بتواند استمرار داشته باشد این استعدادها بروز بیشتری پیدا خواهند کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های مختلفی که برای کودکان کار در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی تدارک دیده‌ شده است، تصریح کرد: این برنامه ها به‌ صورت دو سال متوالی در یزد برگزار شد و کودکان کار مبادرت به اجرای برنامه های مختلف هنری مانند تئاتر، موسیقی، نمایش های خیابانی و… پرداختند که برای آنها بسیار جذاب بود.

معاون فرهنگی شهرداری یزد افزود: نکته مهم این بود که کودکان کار این برنامه ها را همراه با دیگر کودکان انجام می‌دادند. یعنی مشخص نبود کدام یک از این کودکان از کودکان کار و کدام یک از آنها معمولی هستند. احداث پارک مهارت و برگزاری جشنواره های قصه گویی، کتابخوانی و قرآنی با همکاری کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و اداره آموزش و پرورش استان یزد نیز طراحی شده که در طول سال به شکل های مختلف اجرایی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب