خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 28 November - 2022
2

فعالیت مهدهای کودک رامسر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا

  • 29 آبان 1399 - 11:38
فعالیت مهدهای کودک رامسر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با نامطلوب ارزیابی کردن اجرای محدودیت‌های کرونایی از سوی برخی صنوف شهرستان، از فعالیت مهدهای کودک و باشگاه‌های ورزشی در این شرایط ابراز نگرانی کرد و نسبت به پیامدهای تداوم فعالیت آنها هشدار داد. دکتر حمید رضا مبشری روز چهارشنبه در جلسه ستاد مبارزه با […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با نامطلوب ارزیابی کردن اجرای محدودیت‌های کرونایی از سوی برخی صنوف شهرستان، از فعالیت مهدهای کودک و باشگاه‌های ورزشی در این شرایط ابراز نگرانی کرد و نسبت به پیامدهای تداوم فعالیت آنها هشدار داد.

دکتر حمید رضا مبشری روز چهارشنبه در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان با اشاره به وضعیت نارنجی این شهرستان ، تاکید کرد : در صورت ادامه این روند و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و امکان عمومی شهرستان به سمت وضعیت قرمز حرکت خواهد کرد.

وی گفت : در شرایطی که ستاد ملی کرونا برای قطع زنجیره ویروس کرونا ، محدودیت های مختلفی را برای مشاغل سطوح مختلف تصویب و اجرایی کرد ، متاسفانه برخی از مهدهای کودک و باشگاه های ورزشی بدنسازی در رامسر از این مصوبات تبعیت نمی کنند .

مبشری افزود : تمامی باشگاه های ورزشی و مهدهای کودک بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا باید تعطیل باشند و فعالیت این گروه باعث گسترش شیوع کرونا می شود به همین خاطر ادارات بهزیستی و ورزش و جوانان باید برای تعطیلی این امکان وارد عمل شوند .

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر در عین حال میزان رعایت محدودیت های زمانی فعالیت صنوف این شهرستان را ” نامطلوب ” توصیف کرد و گفت : تجمع افراد زیاد در مغازه هایی همچون بنگاه های معاملاتی ، فروش خودرو و غیره باعث گسترش شیوع کرونا می شود و به همین دلیل هم صاحبان این مشاغل باید طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا فعالیتشان را از ساعت ۱۸ تعطیل کنند.

وی با بیان اینکه در صورت رعایت پروتکل های بهداشتی روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹ کاهش می یابد ، اظهار امیدواری کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی ، زدن ماسک و جلوگیری از تردد افراد مشکوک و تعطیلی برخی از امکان زنجیره انتقال ویروس قطع شده و شرایط شهرستان به وضعیت عادی برگردد.

مبشری تاکید کرد : چنانچه شهرستان رامسر به وضعیت زرد برگردد ، محدودیت های کرونایی کاهش و ممنوعیت برخی از مشاغل در شهرستان کاهش خواهد یافت.

پیش از این محمد آزاد فرماندار رامسر به واحدهای صنفی در باره تخلف از محدودیت فعالیت کرونایی هشدار داده و گفته بود که واحدهای مشمول تعطیلی کسب‌ و ‌کار در ساعت ۱۸ از امروز در صورتی که به فعالیتشان پس از این ساعت ادامه دهند ، بدون اخطار پلمب می‌شوند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا که از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان اجرا شد، تنها واحدهای صنفی گروه یک شامل نانوایی ها ، داروخانه ها ، فروشگاه های مواد غذایی و دیگر کسب و کارهایی که نیازمندی های اولیه مردم را تامین می کنند ، حق فعالیت بعد از ساعت ۱۸ را دارند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب