فریاد استکبارستیزی مرزنشینان شهرستان اصلاندوز در راهپیمایی ۱۳ آبان/پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد

به گزارشخبرگزاری ایچنا1؛ راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان مرزی اصلاندوز مغان با حضور فرماندار،فرمانده بسیج عشایری استان،مسئولان،فرماندهان نظامی و انتظامی،ریش سفیدان و هیات امنای مساجد،عشایر،بسیجیان،دانش آموزان،فرهنگیان،دانشجویان،خانواده های معظم شهدا و ایثاگران و جانبازان،روحانیون،شوراهای شهر و بخش،دهیاران،نیروهای پادگان شهید مدنی و اقشار مختلف مردم در مسیر میدان امام حسین(ع) تا خیابان شهید بهشتی این شهر برگزار شد.

تظاهرکنندگان با حضور کم نظیر خود با سردادن شعارها و در دست داشتن بنر و پلاکاردهایی همچون ” مرگ بر آمریکا” ، ” مرگ بر اسراییل، ” خواب برگشت آمریکا به این کشور غیرقابل تعبیر است” “آمریکا رو به افول است”جنایات آمریکا را در حق ملت‌های آزاده دنیا محکوم کردند.

سخنرانی حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری،قرائت بیانیه بسیج دانش اموزی و قرائت قطعنامه پایانی راهپیمایی از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

در پایان راهپیمایی پرچم استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد.

روز ۱۳ آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسیده است.

تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ عنوان این سه واقعه تاریخی است.

شهرستان اصلاندوز در 200 کیلومتری شمال غربی استان اردبیل واقع شده و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان است./

 

منبع: ارس تبار

همچنین ببینید

نجات 2 کودک توسط پلیس گرمسار

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان سمنان از اقدام شایسته مأمور گشت پاسگاه انتظامی لجران گرمسار …