فراخوان مسابقه عکس و مسابقه نقاشی کودک یلدا

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از دبیرخانه مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی، با حمایت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، سومین مسابقه عکس یلدا با رویکردی عمومی و با همراهی سه نفر از استادان عکاسی به صورت موبایلی به همراه یک بخش جنبی نقاشی یلدایی کودکان برگزار می‌کند.
برگزارکننده با تکیه بر آداب و رسوم رایج از تمام هنرمندان و عموم علاقه‌مندان دعوت می‌کند با نگاهی وسیع به موضوع “یلدا ” که سنتی رایج در بین اقوام ایرانی است با تاکید بر دورهمی و فضای دوستی و مهربانی خانواده ایرانی و تقویت صله ارحام و معرفی شب نشینی یلدا به عنوان یکی از آداب و رسوم و سبک زندگی ایرانی همچنین ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و تقویت روابط خانوادگی بپردازد.
هر متقاضی می‌تواند حداکثر ۵ اثر در هر بخش ارسال کند.
متقاضیان می‌توانند آثار خود را به صورت اینترنتی به چند روش مختلف ارسال کنند شامل www.sofrehayeirani.ir رایانامه sofrehayeirani@gmail.com و همچنین صفحه مسابقات در شبکه اجتماعی اینستاگرام با منشن کردن صفحه @sofrehayeirani و یا ارسال مستقیم به این صفحه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.
در این دوره جشنواره حسن غفاری، بابک برزویه و خانم آی تای شکیبافر داور هستند که هر سه هنرمند سبقه حرفه‌ای عکاسی دارتد و مدرس عکاسی هستند./

همچنین ببینید

رشد فکری کودک در نمایش خلاق

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛نمایش خلاق، نقش‌ به‌سزایی در رشد فکری کودک و سازگاری هرچه …