خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
1
ایچنا گزارش می دهد؛

فراخوان دریافت طرح‌های نوآورانه فرهنگی حرم رضوی

  • 18 شهریور 1400 - 18:34
فراخوان دریافت طرح‌های نوآورانه فرهنگی حرم رضوی
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برای افزایش کیفیت برنامه‌های فرهنگی- تبلیغی دهه آخر ماه صفر و نوآوری در این زمینه، فراخوان دریافت طرح و ایده را تا ۱۹ شهریور تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، معاونت تبلیغات اسلامی این آستان برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی دهه آخر صفر متناسب با این شرایط، زمان فراخوان طرح و ایده‌های نوآورانه را که پیش از این تا ۱۲ شهریور تعیین شده بود، تا ۱۹ شهریور تمدید کرد.

بر این اساس فعالان فرهنگی تبلیغی و صاحب نظران این عرصه می‌توانند طرح و ایده‌های خود را با معیارهای، شیوایی و وضوح ایده، نوآوری و خلاقیت، قابلیت اجرا، کم هزینه بودن، تناسب با فضای حرم مطهر، مد نظر قرار دادن شرایط کرونایی موجود، تهیه کرده و تا تاریخ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ به معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ارائه دهند.
شیوه، قالب و چگونگی اجرای یک فعالیت فرهنگی تبلیغی در دهه آخر صفر باید در موضوعاتی همچون مراسمات عمومی عزاداری، فعالیت‌های قرآنی، ویژه برنامه‌های کودکان و نوجوانان، هنر و ادبیات نمایشی آئینی، زائرین غیر ایرانی، خانواده، بانوان، تبلیغات و فضاآرائی، کتاب و محصولات فرهنگی، فضای مجازی، پرسمان و نشست‌های گفتگو محور، جوانان و نخبگان باشد.
علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این فراخوان به آدرس haram.razavi.ir بخش مسابقات مراجعه کنند.
اعلام برندگان از طریق سایت و اعطای جوایز در مراسم میلاد پیامبر اعظم (ص) مصادف با ۱۷ ربیع الاول صورت خواهد گرفت و به ۸ نفر از صاحبان ایده و طرح‌های برتر جوایز ارزنده و متبرک توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب