خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
1

«عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی‌زاده

  • 06 تیر 1400 - 16:28
«عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی‌زاده

کتاب کودکانه «عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی زاده توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.  این کتاب داستان تخیلات کودکانه دختر بچه ای است که در پارک لنگه جوراب سفید کوچک عروسکی را پیدا می کند و با آن داستان خیالی و کودکانه خود را می سازد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب […]

کتاب کودکانه «عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی زاده توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

 این کتاب داستان تخیلات کودکانه دختر بچه ای است که در پارک لنگه جوراب سفید کوچک عروسکی را پیدا می کند و با آن داستان خیالی و کودکانه خود را می سازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب «عروسکم گم شده»، نوشته‌ بهناز ضرابی‌زاده، با تصویرگری فروغ یعقوبی منتشر شد.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این کتاب را در گروه داستان‌های فارسی با قطع رحلی در ۳۲ صفحه تمام‌رنگی، برای گروه سنی نوجوان (۷+) منتشر کرده است.

«عروسکم گم شده»، قصه‌ دختربچه‌ای است که در هنگام بازی در پارک، یک لنگه جوراب سفید عروسکی را پیدا می‌کند و در ذهن خود برای آن داستان می‌سازد.

در بخش ابتدایی داستان این کتاب آمده است: «من و مادرم تابستان‌ها به پارک می‌رویم. یک روز توی پارک چشمم افتاد به لنگه جوراب سفید عروسکی که روی چمن‌ها افتاده بود. فکر کردم حتما دختربچه‌ای دیشب با پدر و مادرش به پارک آمده و عروسکش موقع آب‌بازی خودش را خیس کرده و دختربچه مجبور شده لباس‌های آن را عوض کند؛ اما در تاریکی شب، یک لنگه جوراب آن را جا گذاشته است. بعد هم تندتند فکرهای دیگری به ذهنم رسید و حتی به‌جای یک لنگه جوراب فکر کردم عروسک روی چمن‌ها جامانده و همان وقت با آن عروسک جامانده یک داستان ساختم.»

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب