خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
2

عدم دسترسی ۳۱ هزار دانش‌آموز بختیاری به شبکه‌ شاد

  • 29 آبان 1399 - 16:11
عدم دسترسی ۳۱ هزار دانش‌آموز بختیاری به شبکه‌ شاد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیر کل آموزش ‌و پروش چهار محال و بختیاری گفت: ۳۱ هزار دانش‌آموز استان توانائی استفاده از شبکه‌ شاد را ندارند. فرحناز قائد امینی ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا گفت: طبق اطلسی که از وضعیت دانش‌آموزان چهار محال و بختیاری تهیه شده از بین ۲۱۰ هزار دانش‌آموز […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیر کل آموزش ‌و پروش چهار محال و بختیاری گفت: ۳۱ هزار دانش‌آموز استان توانائی استفاده از شبکه‌ شاد را ندارند.

فرحناز قائد امینی ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا گفت: طبق اطلسی که از وضعیت دانش‌آموزان چهار محال و بختیاری تهیه شده از بین ۲۱۰ هزار دانش‌آموز استان ۳۱ هزار توانائی استفاده از شبکه‌ شاد را ندارند.

مدیرکل آموزش‌ و پروش چهار محال و بختیاری تاکید کرد: باید برای پیگیری آموزش دانش‌آموزان روستائی در مناطق محروم که دسترسی به شبکه شاد ندارند برنامه‌ریزی شود.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل جلوگیری از عقب‌ماندگی درسی در مناطقی که دانش‌آموزان دسترسی به فضای مجازی ندارند در روستاهای کم‌جمعیت، صعب‌العبور، سفید از نظر شیوع ویروس کرونا و دارای معلم بومی با توانائی بیتوته ۲ هفته‌ای، روند آموزش به صورت حضوری ادامه دارد.

قائد امینی تاکید کرد: روند آموزش دانش‌آموزان با قوت در فضای مجازی پیگیری خواهد شد و از همه مسؤولان خواهشمندیم در خصوص و افزایش زیرساخت‌های آموزش مجازی ما را یاری دهند .

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب