شهرستان ادب «جوجه شب عید» ارسنجانی را منتشر می‌‌کند

حسن حسینی ارسنجانی با دو کتاب داستانی یکی برای گروه سنی نوجوان و یک مجموعه داستان با روایت‌هایی از دوران جنگ به زودی به بازار کتاب می‌آید.


به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ حسن حسینی ارسنجانی نویسنده اظهار داشت: با محوریت موضوع دفاع مقدس دو کتاب در دست ناشر دارم.

وی ابراز داشت: «سیگال» نام مجموعه داستانی است که برگزیده جشنواره بوی خاک از سوی موسسه علمی فرهنگی شد و قرار است از سوی این ناشر روانه بازار کتاب شود.

ارسنجانی اضافه کرد: این اثر حاوی ۲۷ داستان دفاع مقدسی است که بیشتر شامل خاطرات خودم و دوستانم از دوران جنگ می‌شود. در واقع داستان‌ها بر اساس واقعیت نوشته شده است.

این نویسنده به اثر دیگری که قرار است از سوی شهرستان ادب روانه بازار کتاب شود اشاره کرد و گفت: «جوجه شب عید» عنوان داستانی است که برای گروه سنی نوجوانان نوشته شده. این روایت در ۲۰۰ صفحه چاپ خواهد شد.

به گفته این مولف، «جوجه شب عید» داستانی است از ماجرای خانواده فقیری که هرسال نمی‌توانستند به واسطه محرومیت در شب عید مرغ و برنج بخورند. از این رو روزی مادر خانواده گوشواره خود را همزمان با ماه‌های پایانی سال در طلافروشی گرو می‌گذارد تا ۴ جوجه بخرد و آنها را برای شب عید بزرگ کرده و برای خانواده به عنوان شام بپذید، اما در این ماه‌های مانده به عید برای هر کدام از مرغ‌ها اتفاقی رخ می‌دهد و….

گفتنی است، این دو کتاب به زودی از سوی انتشارت علمی فرهنگی و شهرستان ادب منتشر می‌شود./

 

منبع:خبرگزاری فارس

همچنین ببینید

پایان اردوی ایتالیا برای نوجوانان والیبالیست

چهارمین و آخرین دیدار تدارکاتی تیم والیبال نوجوانان ایران برابر ایتالیا با برد شاگردان آرمات …