خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
3

شناسایی ۹۰۱ کودک بازمانده از تحصیل در چهارمحال و بختیاری

  • 28 بهمن 1398 - 11:12
شناسایی ۹۰۱ کودک بازمانده از تحصیل در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرحناز قائدامینی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در نشست شورای آموزش و پرورش، از شناسایی ۹۰۱ کودک بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: روند برای رفع مشکلات این کودکان در دستور کار قرار داده شده است. او افزود: با تشکیل کمیته‌ای متشکل از آموزش و پرورش، علوم پزشکی، […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرحناز قائدامینی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در نشست شورای آموزش و پرورش، از شناسایی ۹۰۱ کودک بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: روند برای رفع مشکلات این کودکان در دستور کار قرار داده شده است.

او افزود: با تشکیل کمیته‌ای متشکل از آموزش و پرورش، علوم پزشکی، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) این کودکان شناسایی شده اند.

قائدامینی اضافه کرد: افزایش حداکثری پوشش دوره پیش‌دبستانی یکی از برنامه‌های اولویت‌دار آموزش و پرورش است.

او ادامه داد: در همین راستا، برنامه توسعه کمی و کیفی دوره پیش‌دبستانی در مناطق دارای ضریب محرومیت و کمتر توسعه یافته در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از رسیدگی به اعتراض معلمان استان در خصوص نحوه رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: بخشی از مشکلات این حوزه برطرف شده و امید است مشکلات دیگر نیز برطرف شود.

قائدامینی با اشاره به حضور پرشور رأی اولی‌ها در انتخابات، اظهار داشت: دانش آموزان پیش از حضور در انتخابات، با شرکت در انتخابات شورا‌های دانش آموزی تمرین دموکراسی می‌کنند./

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب