خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
3

شرکت ۴۵ ناشر کودک و نوجوان در جایزه کتاب ماه و سال

  • 26 آبان 1399 - 15:21
شرکت ۴۵ ناشر کودک و نوجوان در جایزه کتاب ماه و سال

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛۴۵ ناشر کودک و نوجوان در جایزه کتاب ماه و سال سبز کودک و نوجوان در فصل تابستان شرکت کردند. اعضای هیأت داوران را مجید راستی، مرجان فولادوند، افسانه شعبان‌نژاد، بابک نیک‌طلب و عبدالحکیم بهار به ترتیب در بخش‌های داستان کودک، داستان نوجوان، […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛۴۵ ناشر کودک و نوجوان در جایزه کتاب ماه و سال سبز کودک و نوجوان در فصل تابستان شرکت کردند.

اعضای هیأت داوران را مجید راستی، مرجان فولادوند، افسانه شعبان‌نژاد، بابک نیک‌طلب و عبدالحکیم بهار به ترتیب در بخش‌های داستان کودک، داستان نوجوان، شعر کودک، شعر نوجوان و مروّج کتاب، تشکیل می‌دهند.

کتاب‌های رسیده به دبیرخانه جایزه کتاب ماه و سال پس از بررسی از سوی کارشناسان در اختیار کارگروه‌های تخصصی که با حضور شاعران و نویسندگان برجسته کودک و نوجوان تشکیل شده، قرار می‌گیرند و کتاب‌هایی که شایسته دریافت جایزه باشند به بخش داوری راه پیدا می‌کند که این آثار را دو شاعر، دو نویسنده و یک مروّج کتاب در هر فصل داوری و هر ماه یک کتاب به عنوان کتاب برتر معرفی می‌شود.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب