خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
1

شرکت ۱۵۰ هزار دانش‌آموز کرمانی در جشنواره خوارزمی

  • 28 آبان 1399 - 11:11
شرکت ۱۵۰ هزار دانش‌آموز کرمانی در جشنواره خوارزمی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از ۱۵۰ هزار دانش‌آموز دوره متوسطه اول این استان طی سال گذشته در جشنواره نوجوان خوارزمی شرکت کردند. احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه در نشست کمیته برنامه تعالی مدیریت مدرسه با بیان اینکه مدرسه محوری راهبرد اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از ۱۵۰ هزار دانش‌آموز دوره متوسطه اول این استان طی سال گذشته در جشنواره نوجوان خوارزمی شرکت کردند.

احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه در نشست کمیته برنامه تعالی مدیریت مدرسه با بیان اینکه مدرسه محوری راهبرد اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است افزود: نقش مدیران مدارس در اجرای برنامه ها و فعالیت های آموزشی و پرورشی بویژه اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه عمل مدرسه انکارناپذیر است.

وی اظهار داشت: برنامه تعالی مدیریت مدرسه با ایجاد همدلی و جذب مشارکت تمام ارکان مدرسه در تحقق آمال و آرزوهای آموزش و پرورش موثر است.

اسکندری نسب، خودارزیابی مدیران مدارس در قالب برنامه تعالی مدیریت مدرسه را مهمترین مزیت این برنامه دانست و بر پیگیری و اجرای موثر این برنامه در تمامی مدارس متوسطه استان تاکید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا تمام برنامه ها و فعالیت های آموزشی و پرورشی تحت تاثیر خود قرار داده است گفت: آموزش و پرورش دانش آموزان تحت هر شرایطی بر عهده ما است و اگر در این زمینه کم کاری کنیم آیه شریفه (وَیْلٌ لِلْمُطَفِّفِینَ) شامل ما می شود و باید پاسخگو باشیم.

وی بر آگاه سازی و تدوین برنامه های مدون و اصولی متناسب با زیست بوم کرونا در راستای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی در شرایط فعلی تاکید کرد.

اسکندری نسب با بیان اینکه تاکنون هیچ برنامه و فعالیتی در آموزش و پرورش استان کرمان به دلیل کمبود منابع مالی تعطیل نشده است گفت: موظفیم منابع مالی هر برنامه ای که نتیجه آن ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی است را تامین کنیم و در این زمینه مشکل خاصی نداریم.

وی مهارت آموزی به دانش آموزان را نیز ضرورتی انکارناپذیر در راستای تحقق کارآفرینی دانست و بر پیگیری و اجرای طرح هر دانش آموز یک مهارت و طرح ایران مهارت در مدارس سراسر استان تاکید کرد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب