شروع کارِ نمایشی شبکه امید با رضا فیاضی

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ مدیر شبکه امید از شروع تصویربرداری و تولید مجموعه نمایشی”خوش برگ” با بازیگران مطرح و نوجوان خبرداد که تیرماه به آنتن می‌رسد.

مدت‌ها بود از رضا فیاضی بازیگر سینما و تلویزیون در قابِ شبکه‌های سیما خبری نبود، مهدی سالم مدیر شبکه امید از شروع تصویربرداری کار نمایشی “خوش برگ” برای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی خبر داد که رضا فیاضی جزو بازیگران اصلی و مطرح این مجموعه تلویزیونی به شمار می‌رود.

رضا فیضی گفت: “خوش ‌بَرگ” به تهیه‌کنندگی ایمان ایرانمنش و کارگردانی رامین معقولی بر اساس طرحی از مصطفی رجب‌زاده به زودی وارد مرحله تصویربرداری می‌شود. این روزها مرحله پیش‌تولیدش را می‌گذراند و تیرماه روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

سالم در خصوص ورود شبکه امید به کارهای نمایشی، تصریح کرد: دغدغه‌های زیادی داریم که در قالب کارهای نمایشی ساخته شوند مثل “هزار و یک داستان” که قبلاً ساخته شد و امروز فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و بعدها هم به سراغ دغدغه‌های دیگر خواهیم رفت که برای حوزه نوجوانان کاربرد بسیاری دارد.

وی افزود: “خوش‌برگ” مجموعه‌ای 15 دقیقه‌ای است که با حضور بازیگران نوجوانی همچون آیدا ابراهیمی، امیرحسین صفرعلی و آبتین ضیایی در کنار هنرمندان مطرحی همچون رضا فیاضی، افسانه مصدق، الهه فیض و شهیار ضیایی جلوی دوربین می‌روند. سریالی که به دنبال اشاعه فرهنگ کتابخوانی و ایجاد علاقه به مطالعه است.

“خوش‌برگ” به اتفاقاتی که در یک محله و رستوران می‌گذرد می‌پردازد؛ رستورانی متفاوت و پر از کتاب که غذای آن در واقع غذای روح است و سعی دارد علاقه به مطالعه، کسب دانش و تجربه را در بین مشتریان خود پرورش دهد./

 

منبع: تسنیم

همچنین ببینید

عمده علل استرس‌زا در رشد کودکان

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از جام جم ؛ترس از کرونا، فشار تحصیلی، مشکلات …