خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۶ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 7 August - 2022
1
ایچنا گزارش می دهد؛

سینماهای زنجان از امروز میزبان کودکان

  • 06 آذر 1400 - 10:24
سینماهای زنجان از امروز میزبان کودکان
مدیر امور سینمایی حوزه هنری زنجان گفت: استقبال بالایی از اکران فیلم‌های کودک در استان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛میثم زنجانی ، در رابطه با وضعیت سینماهای استان زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر سینماهای استان باز بوده و با ظرفیت ۵۰ درصدی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و در این روزها شاهد استقبال خوب مردم از بازگشایی سینماها و اکران دوباره فیلم‌ها هستیم.

وی افزود: در این روزها همراه با آغاز دوباره فعالیت سینماها نیروهای سینمایی به سر کار بازگشته‌اند و این فعالیت دوباره به جبران خسارت‌های اقتصادی که از شیوع ویروس کرونا بر سینماها وارد شده است، کمک خواهد کرد.

این مسئول با بیان اینکه فعالیت سینماها با ظرفیت بیشتر قطعاً در رونق اقتصادی آن تاثیرگذار خواهد بود، تصریح کرد: همه پروتکل‌های بهداشتی در سینما رعایت می‌شود و مردم بدون نگرانی به همراه ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند در سینما حضور یابند.

زنجانی با بیان اینکه برخی سازمان‌ها مانند صدا و سیما نیز همکاری خوبی برای تبلیغات در این عرصه دارند، ادامه داد: استقبال از همه فیلم‌های اکران شده در سینما بالا است و فیلم‌هایی مانند منصور، آتابای و … که در جشنواره‌های مختلف پخش شده‌، در حال اکران است.

وی خاطرنشان کرد: استان زنجان همواره رتبه بالایی در اکران فیلم‌های کودک داشته و این فیلم‌ها نیز با استقبال بالایی در استان مواجه می‌شود که از امروز (۶ آذرماه) با اکران فیلم‌های کودک، سینماهای استان میزبان کودکان عزیز نیز خواهد بود.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب