سمنان| ۸۰۰ قلم نوشت‌افزار به دانش آموزان مناطق سیل‌زده اعطا می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: ۸۰۰ قلم نوشت‌افزار برای دانش آموزان مناطق سیل‌زده در قالب اجرای طرح «مهربانی در مهر» به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شد.


به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ حسین شاکری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه‌های استان سمنان اظهار داشت: طرح «مهربانی در مهر» در نهاد کتابخانه‌های عمومی استان سمنان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در 52 کتابخانه عمومی سطح استان سمنان اجرا شد و بر اساس آن 800 قلم انواع نوشت‌افزار برای دانش آموزان مناطق سیل‌زده جمع‌آوری شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان بیان داشت: این طرح با توجه به مشکلاتی که برای خانواده‌های مناطق سیل‌زده به وجود آمده است؛ اجرا شد و از دیگر اهداف اجرای این طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی فرزندان خانواده‌های سیل‌زده بوده است.

شاکری اقلام جمع‌آوری در قالب این طرح را از قبیل کیف، جامدادی، دفتر، مداد و خودکار عنوان کرد و گفت: کتابخانه‌های عمومی سراسر استان سمنان مشارکت خوبی در اجرای این طرح داشتند.

وی بیان داشت: غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان در مناطق سیل‌زده از دیگر اهدافی است که در قالب اجرای طرح «مهربانی در مهر» آن را دنبال می‌کنیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان افزود: یکی از نکات برجسته در جمع‌آوری اقلام و نوشت‌افزارها از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی سراسر استان سمنان توجه به کالای داخلی بوده است که این امر باید همواره موردتوجه قرار گیرد تا به اقتصاد کشور کمک شود./

منبع: خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …