خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
2

سفیر نوجوان کتاب استان سمنان معرفی شد

  • 28 آبان 1399 - 10:35
سفیر نوجوان کتاب استان سمنان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛عضو کانون پرورش فکری شهمیرزاد در آیین رونمایی از ۲۰ طرح دبیرخانه‌ی «سمنان؛ پایتخت کتاب»، به‌عنوان سفیر نوجوان کتاب استان سمنان، معرفی و از سوی فرماندار این شهرستان با تقدیم هدیه‌ای تجلیل شد. یوسف رضایی عضو فعال کارگاه نوشتن خلاق و کتاب‌خوان برتر […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از پایگاه خبری کودک و نوجوان ؛عضو کانون پرورش فکری شهمیرزاد در آیین رونمایی از ۲۰ طرح دبیرخانه‌ی «سمنان؛ پایتخت کتاب»، به‌عنوان سفیر نوجوان کتاب استان سمنان، معرفی و از سوی فرماندار این شهرستان با تقدیم هدیه‌ای تجلیل شد.

یوسف رضایی عضو فعال کارگاه نوشتن خلاق و کتاب‌خوان برتر مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهمیرزاد در آیین رونمایی از ۲۰ طرح دبیرخانه‌ی «سمنان؛ پایتخت کتاب»، به‌عنوان سفیر نوجوان کتاب این استان، معرفی و از سوی سیدعباس دانایی فرماندار سمنان با تقدیم هدیه‌ای تجلیل شد.

رضایی در این آیین با اشاره به نقش و اهمیت کتاب در زندگی انسان‌ها از مسئولان خواست تا با تأمین کتاب‌های مورد نیاز کودکان و نوجوانان، زمینه‌ی ارتباط آن‌ها را با کتاب بیش از پیش فراهم کنند.

عضو نوجوان کانون شهمیرزاد با تأکید بر این‌که کتاب بایست بخش مهمی از زندگی انسان‌ها را تشکیل دهد، گفت: مسئولان در این زمینه با تجهیز کتابخانه‌ها و تأمین کتاب، از کودکان و نوجوانان حمایت کنند.

سفیر نوجوان کتاب استان سمنان هم‌چنین با توجه به اهمیت مطالعه و انس با کتاب اظهار کرد: همه‌ی انسان‌ها یک‌بار زندگی می‌کنند؛ اما افرادی که با کتاب انس دارند و اهل مطالعه هستند بیش از یک‌بار زندگی می‌کنند.

رضایی طی دو سال اخیر بیش از ۴۵۰ جلد کتاب مطالعه کرده و کتابی را هم به قلم خود نوشته و به چاپ رسانده است.

گفتنی است؛ رضا شمس‌خانی، مسئول دبیرخانه پایتخت کتاب سمنان در این مراسم با اشاره به هم‌کاری و مشارکت دستگاه‌های مختلف فرهنگی و اجرایی و نیز مشارکت فعال مردم به‌منظور فراهم‌سازی زمینه‌ی لازم برای دستیابی سمنان در سال ۱۴۰۰ به‌عنوان پایتخت کتاب، اظهار داشت: این طرح‌ها پس از ساعت‌ها کار کارشناسی، تدوین و تصویب شده و طرح‌های ۲۰ گانه با مشارکت دستگاه‌های مختلف ازجمله شهرداری سمنان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش، کتابخانه‌های عمومی و هم‌کاری سایر دستگاه‌ها اجرا می‌شود.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب