خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۸ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 28 January - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

کتاب «ستاره» به چاپ سوم رسید

  • 02 مهر 1400 - 22:46
کتاب «ستاره» به چاپ سوم رسید
کتاب «ستاره» نوشته حسین بازپور، نویسنده نوجوان اهوازی، به چاپ سوم رسید

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛بازپور در ۱۶ سالگی این کتاب را نوشت و در سال ۱۳۹۶ موفق به چاپ این کتاب در نشر آیات شد و در ۱۳۹۹ این کتاب در انتشارات هرمز به چاپ دوم رسید. هم‌اکنون پس ‌از یک سال و نیم این مجموعه داستان در ۱۴۰۰ به چاپ سوم رسیده است.

مجموعه داستان «ستاره» شامل هفت داستان کوتاه در ۵۰ صفحه است که با زبانی ساده و روان به مسایل اجتماعی و اخلاقی می‌پردازد. این مجموعه داستان کوتاه در سایز رقعی و با کاغذ بالک نروژ در شمارگان ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده است.

بازپور درباره این کتاب به ایسنا گفت: در این مجموعه تلاش کردم داستان‌ها را به‌روز و با زبانی ساده که به‌راحتی بتواند با مخاطب ارتباط برقرار کند بنویسم زیرا نیاز و شناخت دغدغه‌های یک نوجوان مهم است.

وی معتقد است: نویسنده‌هایی که در حوزه‌ کودک و نوجوان می‌نویسند باید به طور دایم با کودکان و نوجوانان در ارتباط باشند که بتوانند اثری فاخر تولید کنند.

او با بیان این که شناخت نیازهای نوجوان امروز کمک زیادی به نویسنده‌های تازه کار و حتی قدیمی می‌کند، ادامه داد: امروزه با گسترش خدمات و امکانات، نوجوانان در چند گروه خاص و دسته مشخص قرار نمی‌گیرند که نویسندگان باید به این مساله توجه کنند.

بازپور گفت: کتاب بعدی‌ام یک رمان نوجوان خواهد بود که به‌زودی چاپ و منتشر خواهد شد.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب