خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

فراخوان تولید کتاب نماز کودک و نوجوان منتشر شد

  • 05 آبان 1400 - 20:04
فراخوان تولید کتاب نماز کودک و نوجوان منتشر شد
ستاد اقامه نماز کشور فراخوان تولید کتاب کودک و نوجوان را منتشر کرد.
به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور در این فراخوان از همه نویسندگان و اصحاب قلم دعوت کرده است تا در این رویداد معنوی تولید کتاب نماز ویژه کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
حامد صالحی گفت: رشد و تعالی فرهنگ جامعه مرهون آگاهی بخشی مؤثر جامعه به ویژه نسل جوان کشور است و نماز به عنوان یکی از مهمترین نیاز‌های معنوی، نیازمند توجه بیشتر صاحبان اندیشه و قلم است. هر چند آثار قبلی بی نیاز نبوده و نخواهیم بود، اما نیاز امروز آحاد جامعه بویژه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان فردا نیز متنوع است که نیاز به پاسخگویی مناسب و خلق و ارائه آثار نو و جذاب دارد.
وی اضافه کرد: تقویت روح تحقیق و تتبع در زمینه‌های تخصصی فرهنگ نورانی نماز، خلق آثار نو و بدیع در حوزه نماز برای رشد فکری نسل نو و شناسایی، تجلیل و حمایت از پدیدآورندگان آثار فاخر نماز از جمله اهداف ستاد اقامه نماز در برگزاری این رویداد است.
صالحی تصریح کرد: فراخوان تولید کتاب کودک و نوجوان بر اساس محور‌های رمان، مجموعه داستان‌های کوتاه و داستانک (مصور و مکتوب) و شعر بالأخص برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز گفت: آثار ارسالی بر اساس معیارهایی، چون تأثیرگذاری و ارتقای سطح بینشی مخاطبان، تازگی و نوآوری در موضوع، ساختار، پرداخت و نگاه کتاب، رعایت استاندارد‌ها در تألیف، نگارش، دستور زبان و واژگان، بهره مندی از قدرت تحلیل و تخیل در نگارش و تصویر سازی، ارزشمندی علمی و محتوایی، جذابیت و زیبایی‌های بصری، التزام به ارزش‌های فرهنگی، دینی و انسانی، برخورداری از قدرت اقناع و تأثیرگذاری عمیق بر مخاطب ارزیابی خواهد شد.
صالحی در خصوص مهلت ارسال آثار افزود: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را از اول آذر تا پایان بهمن سال ۱۴۰۰ از طریق سامانه www.namaz.ir یا پست الکترونیکی info@namazstore.ir و یا از طریق پست به نشانی تهران، میدان فلسطین، پلاک ۳۸۷، کدپستی ۱۴۱۶۷۱۳۸۱۱، مؤسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز ارسال کنند.
مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز گفت: نتایج فراخوان پس از بررسی آثار دریافتی از سوی شورای کارشناسی، نیمه اسفند ۱۴۰۰ از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز www.namaz.ir اعلام خواهد شد.
  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب