رونمایی از کتاب کودک «چادری برای عصمت» در دزفول

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ «بتول دوسعلی‌وند» مدیر امور بانوان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان  در حاشیه نشست هم اندیشی با بانوان فعال حوزه دفاع مقدس اظهار داشت: در تلاش هستیم تا از آثار ادبی و فعالیت های بانوان خوزستانی در حوزه های مختلف دفاع مقدس حمایت کنیم.

وی با اعلام خبر رونمایی از آخرین کتاب منتشر شده دفاع مقدس خوزستان، افزود: در حاشیه کنگره ملی شهیده «عصمت پورانوری» از کتاب«چادری برای عصمت» نوشته «سیده رقیه آذرنگ» در حوزه کودک و نوجوان رونمایی شد.

مدیر امور بانوان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: این اثر بر اساس سبک زندگی شهیده پورانوری نگارش شده و با همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان و مشارکت بسیج جامعه زنان و حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه ولی عصر(عج) خوزستان چاپ و منتشر شده است.

دوسعلی وند در پایان با دعوت از همه هنرمندان و نویسندگان فعال و جوان خوزستان در عرصه های محتوایی دفاع مقدس افزود: تا صدها سال آینده محتوای ارزشی و فرهنگی لازم در بستر دفاع مقدس برای تبدیل به آثار فرهنگی و هنری وجود دارد و این زمینه، تلاش و همت جامعه زنان فعال خوزستان را می طلبد./

 

منبع:دفاع‌پرس

همچنین ببینید

برگزاری مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان و جوانانِ خراسان شمالی

بجنورد – سرپرست هیئت جودو خراسان شمالی از برگزاری مسابقات قهرمانی این رشته در بخش …