رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ سیدمحمدرضا جوادی قائم‌مقام رئیس بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با اعلام خبر رونمایی از پوستر این رویداد اظهار کرد: با توجه به سیاست جشنواره مبنی بر ایجاد عدالت فرهنگی و پوشش مردم مناطق حاشیه شهر در این دوره، پوستر جشنواره بیسن و ششم ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه هشتم آبان‌ماه در دبستان دخترانه پویندگان دانش واقع در شهرک مدنی رونمایی می‌شود.

او با اشاره به دعوت از مدیران دستگاه‌ها جهت حضور در این مراسم گفت: تعدادی از هنرمندان مطرح تئاتر کودک و نوجوان کشور، هنرمندان و مسئولان استان همدان به آیین رونمایی پوستر جشنواره بیست و ششم دعوت شده‌اند.

جوادی با اشاره به اینکه دبستان پویندگان دانش ۵۰۰ دانش‌آموز دارد، یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، هدایایی به دانش‌آموزان این مدرسه اهدا خواهد شد. اعضای جمعیت هلال احمر استان نیز همزمان در این مراسم، از دانش‌آموزان تست سلامت می‌گیرند. حمیدرضا رضایی‌مجد مجری محبوب کودکان همدانی نیز اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

او در پایان خاطرنشان کرد: پوستر این دوره از جشنواره توسط شهرام عظیمی، هنرمند همدانی طراحی شده است.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شعار «تئاتر، کودک و طبیعت» از ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ماه به دبیری مجید قناد برگزار خواهد شد./

 

منبع: سینماپرس

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …