روزانه ۴۲۰ دانش آموز مشهدی فیلمهای جشنواره فجر را تماشا می‌کنند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سید وحید سید حسینی افزود: پنج فیلم “۲۳ نفر، قطار آن شب، کاتی و ستاره، منطقه پرواز ممنوع و تورنادو” پنج فیلم منتخب بخش سیمرغ و پروانه‌های این جشنواره است.

وی اضافه کرد: از ۱۵ بهمن ماه نمایش فیلمهای مزبور در سیانس ۹ تا ۱۱ صبح در سالن شهید اصغرزاده بوستان ملت مشهد آغاز شده است و با هماهنگی مهدهای کودک و مدارس، کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۵ سال به تماشای این فیلمها می نشینند.

رییس دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در مشهد گفت: تماشای فیلمهای بخش سیمرغ و پروانه‌های جشنواره فیلم فجر برای کودکان و نوجوانان رایگان است و آنها تاکنون استقبال زیادی از فیلمها کرده اند.

سید حسینی افزود: پنج فیلم بخش سیمرغ و پروانه‌های هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در قالب سینما سیار روزانه در سه فرهنگسرای نصرت، خادم الشریعه و قرآن و عترت واقع در مناطق حاشیه شهر مشهد به نمایش درآمده است.

هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با نمایش ۲۷ فیلم منتخب از سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۱۵ بهمن ماه در ۶ سینمای اطلس، هویزه، ویلاژتوریست، آفریقا، گلشن و شهید اصغرزاده شهر مشهد آغاز شده است و مراسم پایانی آن ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود./

 

منبع:ایرنا

همچنین ببینید

آغاز اکران آنلاین فیلم سینمایی تورنادو در دیجیتون

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ بنابر اعلام دیجیتون، این مجموعه امکانی را فراهم کرده تا علاقه‌مندان …