خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
2

روایت سقوط دانش آموز قاینی

  • 24 آبان 1399 - 17:02
روایت سقوط دانش آموز قاینی

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما ؛مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سقوط یک دانش آموز قاینی از ارتفاع بخاطر آنتن دهی شبکه شاد را تکذیب کرد. در فضای مجازی مطلبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک دانش آموز قاینی در روستای نوغاب حاجی آباد قاین در ارتفاعات رومشتیک سقوط […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما ؛مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سقوط یک دانش آموز قاینی از ارتفاع بخاطر آنتن دهی شبکه شاد را تکذیب کرد.

در فضای مجازی مطلبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک دانش آموز قاینی در روستای نوغاب حاجی آباد قاین در ارتفاعات رومشتیک سقوط کرده است که خبرنگارمان آقای حسینی این موضوع را پیگیری کرد.

اهالی روستا عنوان کردند که دانش آموز بخاطر افزایش آنتن دهی تلفن همراه به بالای کوه رفته بوده است که مدیرکل اموزش و پرورش استان طبق اظهارات پدر دانش آموز، این موضوع را رد کرد.

واقعی مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: دانش آموز در ساعتی که اتفاق رخ داده است کلاس شاد نداشته و صرفا برای بازی با دوستانش به ارتفاع رفته و حتی گوشی همراه هم باخود نداشته است.

بهی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هم گفت: در روستای نوغاب هم اینترنت پرسرعت از نوع ثابت ADSL و هم اینترنت پرسرعت همراه از نوع نسل سوم تأمین شده است و مشکل آنتندهی ندارد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب