خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
1

راه اندازی کلینیک حقوق کودک در فرهنگسراهای آذربایجان غربی

  • 04 مهر 1398 - 13:36
راه اندازی کلینیک حقوق کودک در فرهنگسراهای آذربایجان غربی

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی گفت: راه اندازی کلینیک حقوق کودک در سطح تمامی فرهنگسراها از جمله برنامه‌هایی است که در دستور کار امور بانوان و خانواده استانداری قرار دارد. به گزارش خبرگزاری ایچنا۱؛ پریسا علیلو در جلسه شورای برنامه ریزی روزجهانی و هفته ملی کودک افزود: در هفته ملی کودک کارگاه‌های آموزشی […]

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی گفت: راه اندازی کلینیک حقوق کودک در سطح تمامی فرهنگسراها از جمله برنامه‌هایی است که در دستور کار امور بانوان و خانواده استانداری قرار دارد.


به گزارش خبرگزاری ایچنا۱؛ پریسا علیلو در جلسه شورای برنامه ریزی روزجهانی و هفته ملی کودک افزود: در هفته ملی کودک کارگاه‌های آموزشی فرزندپروری برگزار می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی نیز در این نشست در خصوص برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در هفته ملی کودک گفت: ۳۰ عنوان برنامه در ایام هفته ملی کودک در ۲۳ مرکز ثابت، ۸ کتابخانه سیار و ۴ کتابخانه پستی برگزار می شود که از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در منطقه آزاد ماکو اشاره کرد.

زاهدی ادامه داد: دیدار کودکان با مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین عیادت از کودکان بیمار از دیگر برنامه هایی است که در این هفته انجام می شود.

او افزود: بهره گیری از آموزه‌های دین مبین اسلام و توجه ویژه به هویت ایرانی و اسلامی از شاخص ترین اهداف برنامه‌های هفته ملی کودک در سال ۹۸ است که در دو سطح کودکان، مربیان و اولیای تربیتی برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی هم در این جلسه ضمن تأکید بر مشارکت حداکثری تمامی سازمان‌های دولتی و مردم نهاد در توجه ویژه به نیازهای کودکان و نوجوانان اظهار کرد: هفته ملی کودک فرصتی مناسب برای پرداختن به آموزش، بهداشت و سلامت، بازی و تفریحات سالم و رشد فکری و جسمی کودکان و نوجوانان است.

طباطبایی با تاکید بر اینکه برنامه های هفته کودک باید در طول سال ادامه یابد،  گفت: توجه به نیازهای امروزی کودکان و نوجوانان و برنامه ریزی اصولی و اساسی در طول سال برای کودکان و نوجوانان، گامی مؤثر در راستای مقابله با آسیب‌های نوظهوری است که این قشر را تهدید می کند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب