راه اندازی نمایشگاه نقاشی اعضای کانون پرورش فکری آذربایجان غربی با موضوع دفاع مقدس

نمایشگاهی از آثار نقاشی اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی با هدف پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس در حوزه کودک و نوجوان دایر شد.به گزارش خبرگزاری ایچنا؛

زهرا آبسوران معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی روز سه شنبه افزود: در نمایشگاه نقاشی آثار دفاع مقدس ، اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی 70 اثر مرتبط با دوران دفاع مقدس اعضا به نمایش گذاشته شده است.
وی اظهار کرد: همچنین به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، برنامه‌های متنوعی در مراکز کانون استان اجرا می‌شود.
آبسوران افزود: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ، هنری و ادبی در 23 مرکز ثابت ، پنج کتابخانه سیار روستایی ، یک کتابخانه سیار شهری و چهار کتابخانه پستی نیز از برنامه هایی است که در این هفته اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه در ایام هفته دفاع مقدس اعضا با خانواده معظم شهدا دیدار و در مزار شهدا حضور می‌یابند ، گفت: به منظور گسترش فرهنگ دفاع مقدس برنامه‌هایی از قبیل معرفی شخصیت رزمندگان و معرفی مناطق جنگی در مراکز کانون استان اجرا می شود.
آبسوران از برگزاری جشن‌های قصه ‌گویی در مراکز فرهنگی و هنری کانون استان با محوریت هفته دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های نقاشی ، سفال‌گری و خوشنویسی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است که توسط کانون برای اعضا برگزار می شود.
این نمایشگاه از 31 شهریور تا 15 مهرماه جهت بازدید علاقه‌مندان در مرکز فرهنگی و هنری شماره یک ارومیه دایر است.
به گزارش ایرنا ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی با 52 هزار نفر عضو هم اکنون در سراسر استان در زمینه فرهنگی و هنری با محور کتابخوانی مشغول فعالیت است.

همچنین ببینید

قهرمانی تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر نونهالان کشور

اصفهان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با شکست تیم آکادمی فوتبال کیا قهرمان لیگ برتر …