راهیابی ۲ نمایش از همدان به جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ ۲ نمایش از همدان بر اساس نظر هیئت انتخاب و ارزیابی جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول به این جشنواره راه یافت.

هیئت انتخاب دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول متشکل از مرتضی سخاوت، سیدعزیز آرین پور و سروش مداح از میان ۴۵ اثر متقاضی شرکت در بخش صحنه‌ای جشنواره، ۹ اثر را برای حضور در دور نهایی جشنواره معرفی کردند.

بر این اساس نمایش‌های «مارمولک بد ادا» به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی پگاه معصومی و نمایش «موش وگربه» به نویسندگی حسین فدایی حسین و کارگردانی فرزاد لباسی از همدان، در شهرستان دزفول به روی صحنه خواهند رفت.

دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول با دبیری نادر سعادتی فرد از ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه با شعار «قصه، بازی و نمایش» برگزار می‌شود.

«قصه در گوشی» در همدان خوانده شد

همچنین در ادامه سلسله نشست‌های نمایشنامه‌خوانی، نمایش نامه «قصه در گوشی» در همدان خوانده شد.

این نمایشنامه به نویسندگی امیررضا کوهستانی و با کارگردانی بهزاد عسگری کاری از گروه «نمایشی روزنه آبی» در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی همدان خوانش شد.

سهیل طاووسی، زهرا کلوندی، مونا سلمانی‌نژاد، بهزاد عسگری، رها کرمانی و نازنین غریب‌نواز یگانه به عنوان بازیگر و آذر صفری نیز به عنوان صحنه‌خوان نمایش نامه «قصه های درگوشی» حضور داشتند./

 

منبع: خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …