خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
2

راهیابی دانش آموز نهاوندی به مجلس شورای دانش آموزی کشوری

  • 10 بهمن 1398 - 11:38
راهیابی دانش آموز نهاوندی به مجلس شورای دانش آموزی کشوری

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ نسرین ساکی با اعلام این خبر گفت: انتخابات شورای دانش آموزی استان و مجلس دانش آموزی در سازمان دانش آموزی همدان برگزار شد که بعد از رای گیری، ابوالفضل شاهمرادی دانش آموز آموزشگاه شهید محسن علیمرادیان نهاوند موفق شد به عنوان نفر دوم استان برای مجلس شورای دانش آموزی کشوری انتخاب […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ نسرین ساکی با اعلام این خبر گفت: انتخابات شورای دانش آموزی استان و مجلس دانش آموزی در سازمان دانش آموزی همدان برگزار شد که بعد از رای گیری، ابوالفضل شاهمرادی دانش آموز آموزشگاه شهید محسن علیمرادیان نهاوند موفق شد به عنوان نفر دوم استان برای مجلس شورای دانش آموزی کشوری انتخاب گردد.

وی افزود: در این انتخابات که بیش از ۱۲۰ دانش آموز منتخب شهرستان ها، نواحی و مناطق حضور داشتند، دانش آموزان آرای خود را برای انتخاب ۱۴ عضو شورای دانش آموزی استان به صندوق ریختند.

ساکی خاطرنشان کرد: ۵ دانش آموز با رأی دانش آموزان به عنوان عضو مجلس دانش آموزی کشوری انتخاب شدند که دانش آموز نهاوندی به عنوان نفر دوم استان برای عضویت در مجلس شورای دانش آموزی کشور انتخاب شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی نهاوند کسب این موفقیت ارزشمند را به این دانش آموز عزیز تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت روزافزون نمود./

 

منبع: گرو

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب