راهپیمایی ۱۳ آباد پیام ایستادگی ملت ایران را صادر خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ محمدابراهیم الهی تبار روز شنبه در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان ماه اظهارداشت: با وجود اینکه سال گذشته وعده رقم خوردن تابستان داغ برای ایران را دادند اما برای خودشان داغ شد، پس از آن وعده ۱۳ آبان را دادند اما باز هم اشتباه کردند و در محاسبات خود راه خطا رفتند.

وی با بیان اینکه ملت ایران باوجود تحریم های اقتصادی، صبورانه در حال مقاومت است، گفت: باوجود هدف گیری اقتصاد کشور در تحریم ها، آمارهای بین المللی اذعان دارند که شاخص های کلان اقتصادی ایران در حال مرحله گذار بوده و روبه بهبود پیش می رود.

الهی تبار با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان به واقع اثرگذار است، تاکید کرد: امروز شاهد اجماع یک حرکت در منطقه علیه ایران هستیم ما در دوران انقلاب این قبیل حرکات را تجربه کردیم و انشالله ۱۳ آبان با حضور گسترده نشان می دهیم که همچنان بر راه خود استواریم.

وی اظهار داشت: حضور ما پیام آور خواهد بود و ایستادگی ما برای ملت های دیگر که انقلاب اسلامی را نمایندگی می کنند خوشحال کننده خواهد بود.

الهی تبار در پایان بر آمادگی و برنامه ریزی دستگاه‌ها در هرچه باشکوه تر شدن راهپیمایی ۱۳آبان در استان کرمانشاه تاکید کرد.

راهپیمایی ۱۳ آبان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه با حضور مردم انقلابی کرمانشاه از میدان انقلاب (شهرداری سابق) تا مقابل مسجد جامع برگزار خواهد شد. /

 

منبع:

همچنین ببینید

رئیس جمهور منتخب ازخانه کودکان کار یاسر بازدید کرد

رئیس جمهور منتخب همزمان با عید سعید غدیرخم از خانه کودکان کار یاسر که به …