راهپیمایی روز دانش‌آموز در ۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ حجت الاسلام «عباس دانشی» روز چهارشنبه در ستاد بزرگداشت روز دانش‌آموز استان مرکزی افزود: این آیین با حضور دانش‌آموزان نواحی یک و ۲ آموزش و پرورش اراک، دانشجویان و استادان دانشگاهی، طلاب و روحانیون و اقشار مختلف مردم صبح روز ۱۳ آبان در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: ۱۳ آبان مناسبت مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی است که مجموعه‌ای از رویدادهای انقلاب را در خود جای داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت:  این مناسبت پیام ارزشمندی در اتحاد نسل جوان دارد و باید با حضور حداکثری برگزار شود.

حجت الاسلام دانشی افزود: شرایط اقتصادی کشور در دوران تحریم به ثبات نسبی رسیده و مردم موفق شدند با خوی استکباری دشمنان مقابله کنند.

وی اظهار داشت: کشورها در شرایط تحریم شکننده هستند اما ایران اسلامی با درایت و رهبری خردمندانه رهبر معظم انقلاب در حال عبور از این مقطع است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: انعکاس رسانه‌ای یوم الله ۱۳ آبان حائز اهیمت است و باید مجموعه رسانه‌ای استان به ویژه رسانه ملی در این بخش فعال عمل کند.

حجت‌الاسلام دانشی اظهار داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان در تحلیل جهانی تاثیرگذار است و باید صحنه‌های انقلابی آن با حضور حداکثری مردم منعکس شود.

یوم الله ۱۳ آبان در اراک ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه از میدان سرداران آغاز و ساعت ۱۰ در مصلی اراک تجمع برگزار می‌شود./

 

منبع: جماران

همچنین ببینید

افزایش کودک آزاری در گنبدکاووس

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛سرپرست اداره بهزیستی گنبد کاووس در شرق استان گلستان گفت: از …