خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
2

رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم جودو نوجوانان بازدید کرد

  • 26 مرداد 1400 - 15:25
رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم جودو نوجوانان بازدید کرد

سیدرضا صالحی امیری از اردوی آماده سازی تیم جودو نوجوانان ایران بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری ایچنا، اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان جودو کشورمان از ۱۹ مردادماه ۱۴۰۰ در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و تا ۲۶ مردادماه ادامه خواهد داشت. ملی پوشان کشورمان پس از انجام مراحل تست کرونا وارد اردو شدند. امروز […]

سیدرضا صالحی امیری از اردوی آماده سازی تیم جودو نوجوانان ایران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان جودو کشورمان از ۱۹ مردادماه ۱۴۰۰ در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و تا ۲۶ مردادماه ادامه خواهد داشت. ملی پوشان کشورمان پس از انجام مراحل تست کرونا وارد اردو شدند. امروز ۲۴ مردادماه، ملی پوشان جهت تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک و در سالن مرکز سنجش حضور پیدا کردند.

سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به طور سرزده در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور پیدا کرد و با اعضاء تیم ملی و کادر فنی به گفت و گو پرداخت.

ایوب رستمی سرمربی تیم ملی نوجوانان از شرایط آغاز اردوی تیم ملی گفت: خوشبختانه با حمایت های رئیس فدراسیون جودو، اردوها را آغاز کردیم.از لحاظ امکانات هر آنچه که نیاز بود را فدراسیون برای ما مهیا کرده و تمرینات پیگیری می شود. ملی پوشان در خوابگاه آزادی اسکان دارند و این نفرات حاضر در اردوها چکیده جودوی ایران و در واقع مردان آینده المپیک هستند.

صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز در جمع ملی پوشان اعلام آمادگی کرد که کمیته ملی المپیک برای فراهم شدن شرایط بهتر تمرینات ملی پوشان در اردو، آماده هرگونه کمک است.

رئیس کمیته ملی المپیک در خطاب به ملی پوشان و کادر فنی اعلام کرد: در صورتی که احساس کردید که در اردوها چیزی مورد نیاز است با هماهنگی فدراسیون به کمیته ملی المپیک اطلاع دهید تا امکانات در اختیار شما قرار بگیرد

ایوب رستمی هدایت تیم ملی را برعهده دارد.

منبع:خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب