خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

دیپلم افتخار کودک هرمزگانی در مسابقه نقاشی کودکان

  • 24 آبان 1399 - 10:22
دیپلم افتخار کودک هرمزگانی در مسابقه نقاشی کودکان

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: کودک هشت ساله استان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» موفق به کسب دیپلم افتخار شد. پروین پشتکوهی شامگاه جمعه افزود: فاطمه نظری ۸ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری بندرلنگه به مربی گری فهیمه اشرافی موفق به کسب دیپلم […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: کودک هشت ساله استان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» موفق به کسب دیپلم افتخار شد.

پروین پشتکوهی شامگاه جمعه افزود: فاطمه نظری ۸ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری بندرلنگه به مربی گری فهیمه اشرافی موفق به کسب دیپلم افتخار در این رقابت شد.

وی ادامه داد: این عضو کودک کانون بندرلنگه اثر خود را با موضوع پاگیزگی لباس ها به تصویر کشیده و رنگ آمیزی آن اثر را با تکنیک گواش انجام داده است.

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان، افزون بر ۹ هزار اثر از ایران و ۵ قاره جهان و ۲۷ کشور در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» ارائه شد که از این تعداد یک هزار و ۷۰۰ اثر به مرحله داوری پایانی راه پیدا کردند.

پشتکوهی عنوان کرد: همچنین از یک هزار و ۷۰۰ اثر، ۳۵۰ اثر در بخش ملی و بین‌المللی برگزیده شد که ۱۰۰ اثر مربوط به بخش بین‌الملل و ۲۵۰ اثر مربوط به بخش ملی است.

وی یادآورشد: بر همین اساس ۱۰۰ اثر مدال طلا و ۷۰ اثر مدال نقره و برنز و تعداد زیادی دیپلم افتخار به برگزیدگان در دو بخش ملی و بین‌المللی اهدا شد؛ همچنین به ۲۰ نفر از برگزیدگان مدال طلا که آراء بیش‌تری دریافت کردند، دوچرخه هدیه داده شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب